Belangrijke trendsetters in Food

Het FoodService Instituut Nederland (FSIN) is in 2003 door leidende bedrijven in de foodservicemarkt opgericht. De belangrijkste trendsetters in de foodbranche zijn sindsdien lid van dit onafhankelijke kennisplatform.

NaamWebsitePlaats
AB InBevwww.ab-inbev.nlBreda
ABN-AMRO Bank NVwww.abnamro.nlAmsterdam
Ake-Ideal NordCap BVwww.ake-idealnordcap.nlWaddinxveen
Albert Heijnwww.ah.nlZaandam
Albronwww.albron.nlde Meern
Alpro NVwww.alprosoya.comGent (B)
Ardo BVwww.ardo.comZundert
Arla Foods BVwww.arla.nlNijkerk
Aviko BVwww.aviko.comSteenderen
BackWERK NL B.V.Huizen
Bagels & Beanswww.bagelsbeans.nlUtrecht
Bakerstreet Benelux BVwww.bakerstreetbenelux.comUtrecht
Bakker Van Maanenwww.vanmaanen.nlRijnsburg
Bakkersland BVwww.bakkersland.comHedel
Banketbakkerij Wouter de Graafwww.wouterdegraaf.nlBunschoten
Bejo Zaden BVwww.bejo.comWarmenhuizen
Bel Foodservicewww.belfoodservice.comNivelles
Bickery Food Group BVwww.bickery.nl's Graveland
Bidfoodwww.delixl.nlEde
Bieze Foodservicewww.biezefoodservice.nlNijkerk
Boboli Benelux B.V.www.boboli.nlBunschoten
Bonfait BV/Apetitowww.bonfait.nlDenekamp
Borgesius Convenience BVwww.borgesiusconvenience.nlLeeuwarden
BP Nederland BVwww.bp.nlCapelle a/d IJssel
Bresc BVwww.bresc.nlSleeuwijk
BRF Hollandwww.plusfood.nlOosterwolde
Bun Supermarkten BVwww.bun.nlAlmere
Bunzl Foodservicewww.bunzl.nlAlmere
CBRE Global Investorscbreglobalinvestors.comSchiphol
CHEP Benelux NVwww.chep.comMechelen
Coca-Cola European Partners Nederland BVwww.coca-colaenterprise.nlRotterdam
CONO Kaasmakerswww.beemsterkaas.nlWestbeemster
Conpax Verpakkingen BV (Papstar Benelux)www.conpax.nlBarendrecht
Coop Supermarktenwww.coop.nlVelp
Danone Nederlandwww.danonefoodservice.nlUtrecht
DANVO Bakerieswww.danvo.nlRiel
De Rooi Pannenwww.derooipannen.nlBreda
De Smaak van Croywww.desmaakvancroy.nlAarle Rixtel
Debuut Horecawww.debuutbv.nlUtrecht
Délifrance Nederland BVwww.delifrance-foodservice.nlRidderkerk
deOleowww.deoleo.nlAmsterdam
Detailresult Groep NVwww.detailresult.nlVelsen-Noord
Diversey BVwww.sealedair.comUtrecht
Domino's Pizza BVwww.dominos.nlGorinchem
Dr. Oetkerwww.oetker.nlAmersfoort
Duni Benelux BVwww.duni.nlBreda
EFR Nederland BV (Texaco)www.texaco.nlBreda
Enkco Foodgroup BVwww.enkco.nlHolten
Europa Have BVwww.europahave.nlDoetinchem
Farm Frites International BVwww.farmfrites.comOudenhoorn
FFC Franchise BVwww.ffc.nlVianen
Fishmasterswww.fishmasters.nlUrk
Foodimpulswww.foodimpuls.nlHeerenveen
FrieslandCampina Foodservicewww.frieslandcampina.comAmersfoort
Fruitmasterswww.fruitmasters.nlGeldermansen
Gemeente Edewww.ede.nlEde
GfK Panelservices Benelux BVwww.gfk.nlDongen
Green Tomato Holding BV (New York Pizza)www.newyorkpizza.nlAmstelveen
GRO Mushrooms BVwww.gro-holland.comAmsterdam
Groupe LFE BVwww.groupelfe.nlMaartensdijk
HAL InvestmentsRotterdam
HAN Food & Businesswww.han.nlNijmegen
Happy Management GroupDordrecht
Harvest Househttp://www.harvesthouse.nlNaaldwijk
Heineken Nederland BVwww.heineken.nlZoeterwoude
HEMAwww.hema.nlAmsterdam
Henri BVwww.henri.nlDrunen
Hero Nederland BVwww.hero.nlBreda
Hessing BVwww.hessingsupervers.nlZwaagdijk-Oost
het BakkelierHapert
HMSHost International BVwww.netherlands.hmshost.comSchiphol
Hoge Hotelschool Maastrichtwww.hszuyd.nl/hotelschoolMaastricht
Hogeschool van Amsterdamwww.hva.nlAmsterdam
Hoogenboom Benelux BVwww.hoogenboom-benelux.nlZundert
Horeca Foodgroupwww.horecafoodgroup.nlRoosendaal
Horescawww.horesca.nlDriebergen
Hotelschool The Haguewww.hotelschool.nlDen Haag
HTC Advieswww.htcadvies.nlAlmere
Hutten Cateringwww.hutten.euVeghel
HZPC BVwww.hzpc.nlJoure
IMK Intermediairwww.imk.nlBaarn
ING Bankwww.ing.nlAmsterdam
IRI Worldwideiriworldwide.nlZaltbommel
Jacobs Douwe Egberts Pro NL BVwww.douweegbertsprofessional.com/nl-nl/nederlandUtrecht
Jumbo Supermarkten BVwww.jumbo.comVeghel
KFC Holdings BVwww.kfc.nlAmsterdam
Koninklijke Grolsch NVwww.grolsch.nlEnschede
Koninklijke Peijnenburgwww.peijnenburg.nlGeldrop
Koninklijke Prins en Dingemansewww.prinsendingemanse.comYerseke
Koninklijke Verkadewww.koninklijkeverkade.nlZaandam
Koppert Cress BVwww.koppertcress.comMonster
Kraft Heinzwww.heinzfoodservice.nlZeist
Kühne Benelux BVwww.kuehne.nlAlphen ad Rijn
La Place Food BVwww.laplace.com/nlHilversum
Ladage Beheer BVwww.ladage-beheer.nlCapelle a/d IJssel
Lamb Weston Meijerwww.lambwestonmeijer.nlBreda
Leen Menken Foodservice Logistics BVwww.leenmenken.nlZoetermeer
Lekkerland Nederland BVwww.lekkerland.nlSon
Maas BVwww.maas.nlSon
Maître Andréwww.maitreandre.nlOude Tonge
Makro Nederlandwww.makro.nlAmsterdam
Market Food Groupwww.leperron.nlBunschoten-Spakenburg
Mars Nederland BVwww.masterfoods-online.nlVeghel
Mc Donalds Nederland BVwww.mcdonalds.nlAmsterdam
McCain Foods Holland BVwww.mccain.nlWeesp
Menken Orlandowww.menkenorlando.nlDen Haag
Mocca d'Orwww.moccador.comZwolle
Mondelez Internationalwww.mondelezinternational.nlOosterhout
Müller Fresh Food Logistics BVwww.muller.nlHolten
MultiCorporation (Netherlands)www.multi.euAmsterdam
Nabuurs Logistiek BVwww.nabuurs.nlHaps
Nestlé Nederland BVwww.nestle.nlAmstelveen
NHTV Breda University of Applied Scienceswww.nhtv.nlBreda
NRG Valuenrgvalue.comRotterdam
NS Stations Retailbedrijfwww.lekkerwerkenophetstation.nlUtrecht
Olympic Fruit BVwww.olympicfruit.comBarendrecht
Pacombi Groupwww.depa.eu/nlBeuningen
Padifood Service BVwww.padifood.nlOss
Pandriks Bake Off BVwww.pandriks.nlMeppel
Peeters Produkten BVwww.penotti.comRoosendaal
Peka Kroef BVwww.pekakroef.com/nlOdiliapeel
Pepsico Nederland BVwww.pepsico.nlUtrecht
Perfetti van Melle Benelux BVwww.perfettivanmelle.nlBreda
Peter van Halder BVwww.petervanhalder.nls-Hertogenbosch
Pietercil Barends BVwww.pietercil.comRotterdam
Plus Retailwww.plus.nlUtrecht
Qiziniwww.qizini.comLosser
Rabobank Internationalwww.rabobank.nlUtrecht
RAI Amsterdamwww.rai.nlAmsterdam
Red Bullwww.redbull.nlAmsterdam
RedStar BVwww.redstar.nlDe Lier
Remia CVwww.remia.nlDen Dolder
Rijk ZwaanDe Lier
ROC de Leijgraafwww.leijgraaf.nlCuijk
Royal A-ware Food Groupwww.royal-aware.com/nl/Almere
Satelliet Meubelen BVsatelliet.netBreda
SCA Nederlandwww.gapac.comZeist
Shell Nederland Verkoopmaatschappijwww.shell.nlRotterdam
Sligro Food Group NVwww.sligrofoodgroup.nlVeghel
Smilde Foods BVwww.smildefoods.nlHeerenveen
Sodexowww.sodexo.nlCapelle a/d Ijssel
Sonneveld Group BVwww.sonneveld.com/nlPapendrecht
Spadel Nederland BVwww.spawater.comMade
Spar Holding BVwww.spar.nlWaalwijk
Spare Rib Express Nederlandwww.spareribexpress.nlBeverwijk
Stegemanwww.stegeman.nlDeventer
Ster Grossierswww.ster-inkoop.nlAmersfoort
SVO Vakopleiding Foodwww.svo.nlHouten
Taco Mundowww.tacomundo.comAmsterdam
Top Bakkers BVwww.topbakkers.nlApeldoorn
Topclass Groupwww.topclassgroup.nlArnhem
Tuinderij Vers BVwww.tuinderij-vers.nlBrielle
Unilever Foodsolutionswww.unileverfoodsolutions.nlRotterdam
Unilever OOH Beneluxwww.unilever.nlRotterdam
United Food Family BVwww.vanoerssnacks.nlBoxtel
Van Gelovenwww.vangeloven.comTilburg
Van Nature BVwww.nature.nlBarendrecht
Vandaagwww.restaurantvandaag.nlUtrecht
Vandemoortele Nederland BVwww.vandemoortele.nlZeewolde
Vermaat Groepwww.vermaatgroep.nlIJsselstein
Verstegen Spices & Sauces BVwww.verstegenindustrie.nlRotterdam
VHCwww.vhc.nlHendrik Ido Ambacht
Vroegop / De Kwekerwww.kweker.nlAmsterdam
Wessanen Benelux B.V.www.wessanen.comAmsterdam
Yakult Nederland BVwww.yakult.nlAmstelveen
Zeelandiawww.zeelandia.nlZierikzee
Zwanenberg Food Groupwww.zwanenberg.nlAlmelo